Металеві паркани та огорожі

Реалізуємо металеві паркани власного виробництва. Пропонуємо окремі секції парканів, ворота, хвіртки стандартних та ексклюзивних розмірів. А також виконуємо замовлення комплексно на умовах «під ключ» у повному обсязі необхідних послуг: від зняття замірів та розробки проекту до монтажу паркану безпосередньо на об’єкті.

Паркани типу «жалюзі»

 Паркани типу «жалюзі»  

Конструкція паркану-жалюзі дуже вдало поєднує найважливіші функції та якості огорожі:

-        оптимально-необхідний захист території від несанкціонованого проникнення;

-     надійність та довговічність, незначна парусність, що робить конструкцію стійкою перед вітровими навантаженнями та забезпечує провітрюваність ділянки;

-      достатня візуальна захищеність та зручність (фактична «прозорість» паркану з середини - значно вища ніж з зовні);

-      стильний естетично привабливий вигляд.

Паркани типу «жалюзі»

Крім того така конструкція є досить гнучкою функціонально. Обираючи різну частоту та нахил ламелей, можна створити свій ексклюзивний паркан більш а бо менш прозорим, міцним чи вишуканим.

 

У 2020 році ми започаткували новий напрямок діяльності: РОЗРОБКУ, ВИГОТОВЛЕННЯ, ПОСТАЧАННЯ та МОНТАЖ МЕТАЛЕВИХ ОГОРОЖ широкого асортименту. Паркани, ворота, хвіртки, фасади, лавки, різноманітні елементи ландшафтного дизайну з металу. Все це ми постачаємо у стандартному виконанні, а також розробляємо та виготовляємо ексклюзивно за бажанням замовника.

01

Представляємо розроблену нами нову серію металевих парканів

«ЖАЛЮЗІ-ЛЕГО-СТИЛЬ».

Конструкції парканів-жалюзі вдало поєднують найважливіші функції та якості огорожі:

-          оптимально-необхідний захист території від несанкціонованого проникнення;

-          надійність та довговічність;

-          стійкість до вітрових навантажень, провітрюваність огородженої території;

-          необхідна візуальна захищеність;

-          стильний естетично привабливий вигляд;

-          простота у встановленні та догляді.

Концепція парканів-жалюзі є досить гнучкою функціонально. Обираючи за індивідуальним замовленням потрібну частоту та нахил ламелей, можна створити свій ексклюзивний паркан більш або менш прозорим, міцним чи вишуканим.

Типи жалюзійних парканів:

Тип «.

Жалюзійний паркан з горизонтальними ламелями, нахиленими в сторону вулиці. «Прозорість» – обмежена: краща з середини двору, суттєво менша з вулиці.

Два стандартних типорозміри:

-          «Z-80» - ширина вертикальної стійки – 80 мм, товщина паркану – 60 мм, крок ламелей по висоті – 110 мм (стандарт) або за бажанням замовника, ширина секції – до 2500мм, матеріал – сталь з покриттям (фарба/ґрунтовка, оцинкована та фарбована з обох сторін, структура – матова, глянцева, зерниста), товщина металу – 0,45-1,00 мм;

02

 

 «Z-200» - ширина вертикальної стійки – 200 мм, товщина паркану – 150 мм, крок ламелей по висоті – 180 мм (стандарт) або за бажанням замовника, ширина секції – до 3000мм, матеріал – сталь з покриттям (фарба/ґрунтовка, оцинкована та фарбована з обох сторін, структура – матова, глянцева, зерниста), товщина металу – до 1,00 мм;

03

Тип «А».

Жалюзійний паркан з горизонтальними ламелями симетричного перетину у вигляді п’ятикутника. Завдяки оригінальній конструкції паркан є провітрюваним, але при цьому повністю «непрозорим».

Стандартний типорозмір:

-          «А-80» - ширина вертикальної стійки – 80 мм, товщина паркану – 60 мм, крок ламелей по висоті – 60 мм (стандарт) або за бажанням замовника, ширина секції – до 2000мм, матеріал – сталь з покриттям (фарба/ґрунтовка, оцинкована та фарбована з обох сторін, структура – матова, глянцева, зерниста), товщина металу – 0,45-0,80 мм;

04

 

Тип «О».

Жалюзійний паркан з горизонтальними об’ємними ламелями (у перерізі – трикутник), нахиленими в сторону вулиці. «Прозорість» – обмежена: краща з двору, суттєво менша з вулиці. Ексклюзивна об’ємна конструкція ламелей забезпечує підвищену жорсткість паркану.

Стандартний типорозмір:

-          «О-80» - ширина вертикальної стійки – 80 мм, товщина паркану – 60 мм, крок ламелей по висоті – 110 мм (стандарт) або за бажанням замовника, ширина секції – до 3000мм, матеріал – сталь з покриттям (фарба/ґрунтовка, оцинкована та фарбована з обох сторін, структура – матова, глянцева, зерниста), товщина металу – 0,45-0,70 мм.

005

 

Орієнтовна роздрібна ціна паркану серії «ЖАЛЮЗІ-ЛЕГО-СТИЛЬ»: 2500 грн/м2 готового виробу. Звертайтесь з конкретним замовленням щоб отримати уточнену цінову пропозицію. Обіцяємо:

-           високу якість (гарантійний термін – від 10 років);

-           привабливі ціни;

-           вигідні умови для постійних партнерів.

Для парканів та огорож зі штахетнику пропонуємо ламелі з фарбованого оцинкованого листа металу.

Матеріал: готова фарбована тонколистова сталь від провідних світових виробників, а також – оцинкована сталь,пофарбована на власному виробництві. Товщина металу: 0,4-1,0 мм.

Широка гама кольорів (RAL), структура покриття – матова, глянцева, зерниста, «під дерево».

Розміри ламелей: довжина – від 50 см до 4 м, ширина – від 5 см, глибина – від 15 мм.

Форма верхнього та нижнього зрізів ламелей: пряма (стандартно), ламана лінія або дуга.

Конфігурація профілю: зі стандартного переліку або за індивідуальним замовленням.

Зразки профілів ламелей штахетника:

006

Орієнтовна ціна ламелі штахетника: від 250 грн/м2 готового виробу.

 

Розробляємо та реалізуємо ексклюзивні паркани, інші металоконструкції за індивідуальними замовленнями.

Проектуємо металеві вироби за дизайном замовника. Наші фахівці та потужна виробнича база забезпечують необхідні технологічні можливості для створення ексклюзивних парканів та огорож, їх виробництва та встановлення «під ключ». Також пропонуємо вхідні групи (хвіртки, ворота тощо), елементи ландшафтного дизайну, оформлені у стилі парканів, що постачаються, лавки, фасади декоративні, вентильовані, інші металоконструкції.

ТОВ «Смерека+»

Україна, 03061, м. Київ, вул. Пост-Волинська, буд. 5.

Тел.: +38 (044) 536-00-58, +38 (050) 260-49-29.

Е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.smereka.kiev.ua , facebook

Приймаємо замовлення від приватних осіб та організацій.

Постійним партнерам – вигідні умови співпраці.